Bir başarı öyküsüdür Prestij...

 

Yıl 1991 Cağaloğlu Mollafenari Sokakta 14 metrekare küçük bir büro ile başlayan iş hayatımıza bugün teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak yaptığımız dev yatırımlarla devam ediyoruz. Prestij Reklam bugün toplam şubeleriyle birlikte 15.000 metrekarelik lüks matbaa ve baskı tesisleri ile Türkiye’nin en kaliteli reklamcıları arasında yer almaktadır. Kurmuş olduğu İmak Ofset matbaasıyla Türkiye’de sadece birkaç matbaanın almayı başarabildiği uluslararası renk sertifikasyonu FOGRA sertifikasını almış ve kalitesini tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Prestij Reklam çok güçlü bir Grafik tasarım ekibine ve ekipmanına sahiptir. Kalite için teknolojinin bütün olanaklarını tasarrufsuz kullanan Prestij Reklam’ın amacı sadece Türkiye’nin değil bütün dünyanın en kaliteli tasarım ofisleri arasına girmektir.  Eizo pro renk ayrım monitörleriyle resim renkleri ayarlanmaktadır. Ayrıca tüm grafik bilgisayarları iron cihazıyla renk kalibrasyonunu ayarlayarak baskıda yüksek kalite elde etmektedir.

Prestij Reklam bütün bu yatırımlarını müşterilerine daha kaliteli hizmet  verebilmek için yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

EN İLERİ TEKNOLOJİLER İLE

BASKI KALİTESİNDE DAİMA LİDER!

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunabilmek için;

•  Müşterilerimizin taleplerini süratle değerlendirmek...

•  İhtiyaç anında en iyi kalitede çözüm üretmek...

• Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve

  uluslararası kalite normlarına uygun olarak karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ KALİTE VE

HIZDA ÜRETİM...

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunabilmek için;

• Teknolojinin tüm imkanlarını hizmete sunabilecek Makine ve ekipmanı kurmak,

•  Gelişerek değişen şartlara uyum sağlayabilecek eğitimli personel ile çalışmak,

•  Müşterilerimizi gerek ürün ve gerek kurumsal yapısıyla en iyi prezante edebilecek donanıma sahip olmak,

•  Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Prestij Reklam kalite politikasının hayata geçirilmesi ve bu politikanın devamlılığının sağlanması ile ilgili gereken tüm çalışmaları yapacağını taahhüt eder.

FOGRA tarafından özel hazırlanmış renk kontrol skalaları ve görsel yardımcı öğeler kullanılarak, baskı öncesi ve baskı süreçlerinin optimizasyonunu, kontrolünü ve denetlenmesini sağlayan metotlar belirlenmiştir.

Böylece müşterilerimize, tekrar edilebilir ve süreklilik arz eden, yüksek kalitede bir hizmet veriyoruz. Tüm süreçlerde standart değerlerin belirlenmesiyle, çalışma istasyonları arası farklılıkların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu sayede baskı kalitesinde iş teslim güvencesi ve işlerin muntazam tekrarlanabilirliği mümkün olmaktadır. Uluslararası kalitelide ve süratli hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır.

FSC® (FSC® C111584) SERTİFİKASI İLE DOĞAYA SAYGILIYIZ.

Gelecek nesillere yaşanılır bir çevre bırakabilmek için doğayı tahrip etmeyecek şekilde üretim yapmaktayız. FSC Sertifikası, temel amacı dünyadaki orman ürünlerini doğru bir şekilde kullanılması ile ilgili standartlar oluşturmak, yönetmek ve tüm kuruluşlarında buna uyduğunu bağımsız bir şekilde denetlenmesini sağlamaktır. Prestij Reklam sosyal sorumluluk projesi kapsamında; malzeme seçimlerimizde en kaliteli üreticileri tercih ettiğimiz gibi, kağıtlarımızda da, FSC sertifikası ile sizlerin doğaya katkıda bulunmanıza imkan sağlıyoruz.

Prestij Reklam kalite politikasının hayata geçirilmesi ve bu politikanın devamlılığının sağlanması ile ilgili gereken tüm çalışmaları yapacağını taahhüt eder.